Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-08-26 11:49:12

Ostry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 113
Punktów :   

Strona - zamówienie i logo - wszelkie uwagi!!!

plan był taki:

1.Nazwa to the SIXPOUNDER- nazwa działa przeciwpancernego . Nasza muza ma być ciężka, bez kompromisów i do przodu. Taka jest idea .
2.Chcielibyśmy, żeby logo-napis był nowoczesny, czytelny .  Czy ten napis, ktory ja zrobiłem może zostać ? albo coś zblizonego do tego?? Co bedzie porażąło ogromem i każdy bedzie wiedział, ze tu bedzie dopierdol.
3.Z założenia strona ma być biała, lekko industrialna, chłodna, ale i rockandrollowa a napis chcielibysmy żeby był taką "żarówką"- bardzo intensywny czerwony kolor.
4.Jeśli znalazłbyś jeszcze chwile, zależałoby nam na jakims logo-emblemacie. Logo-logo-znaczek. Ale tu kompletnie nie mamy pomyslu. Wiesz cos co mozna na szyi powiesic . ale nie granat, czy 6

co do samej strony:
1.Jak juz pisalem wyzej, stronka w kolorze białym, zimna, przemysłowa z ostrymi kantami i bardzo ELEGANCKA
2.Zrobimy po polsku i angielsku.
3.Na stronie tytułowej, wybór języka, logo i licznik malutki
4.Działy: news, bio, band, discography, gallery, concerts, contact, gbook,links, myspace

Tak byl plan, jednak pozniej stwierdzilismy, ze lepiej zrobic czegoś zupełnie przeciwnego czyli raczej z jajem i bardziej rysunkowego jak na tej stronie :http://www.headcharge.com/index.php
http://www.lamb-of-god.com/

Tu moze pojawic sie problem z Artezem bo Insult ma już strone rysunkową, no ale rysunek w sumie może być zupelnie inny...
mam nadzieje, ze kumasz klimat o jaki mi chodzi

Proszę o wszelkie opinie...jak ktoś nie ma pomyslu niech nie pisze, a jak ktos ma to niech go szybko podaje. Najlepiej, żebysmy podali chlopowi jak najwiecej szczegółów i wyelimimowali rzeczy, których kategorycznie nie chcemy.... czekam na opinie.

Offline

 

#2 2008-08-26 15:09:46

spaślak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 54
Punktów :   

Re: Strona - zamówienie i logo - wszelkie uwagi!!!

mi sie podobalo to co mi kiedys przeslaleś w takim max paynowskim klimacie...Rysunkowe ale mroczne. Nie widze rysunkowych dziwek, pajaców, jockerów, tabletek itp.Jak dopierdalasz z szesciofutowego działa to krajobraz nie zostaje zbyt wesoły....

Offline

 

#3 2008-08-26 15:17:28

Ostry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 113
Punktów :   

Re: Strona - zamówienie i logo - wszelkie uwagi!!!

hmmm jak wklejam strone, której są dziwki, tabletki to chyba nie mam na mysli, ze chodzi mi dokladnie o te przedmioty, chodzi mi o styl.
Jaro uzyj wyobrazni

Offline

 

#4 2008-08-26 20:38:00

spaślak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 54
Punktów :   

Re: Strona - zamówienie i logo - wszelkie uwagi!!!

hmmm, jak pisze dziwki, pajace, tabletki to nie mam na myśli dokładnie tych postaci i przedmiotów lecz mniej wiecej klimat jaki reprezentują, moja wyobraźnia działa nie pękaj

Offline

 

#5 2008-08-29 09:30:10

El_Filipo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 58
Punktów :   

Re: Strona - zamówienie i logo - wszelkie uwagi!!!

Dziala szeciofiutowe robia rozpierdol w kazdym burdelu, sie wie.
Moja wizja jest taka, kolory odcienie szarosci i czerwone szczegoly.
Np czarno bialo szara postac i np logo kapeli na czerwono na jej koszulce i.e.
Rysunkowe mi pasuje, cos jak sin city albo max payne 2. No I generalnie nie chce "powaznego" stylu ale jak najbardziej chce styl na powaznie. Wiecie o co mi chodzi prawda?
W pdsumowaniu nie chce kolorowego swiata hubby bubby tylko mroczno szary z czerwona jucha rozpizdziel mozgownicy.
Ka Pe Wu?
Nu Ka Pą!


!370H55A 0773H

Offline

 

#6 2008-08-30 15:27:13

spaślak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 54
Punktów :   

Re: Strona - zamówienie i logo - wszelkie uwagi!!!

prawdą jest co ten użytkownik rzecze, musi być mrok, krew i ...rzygi?

Offline

 

#7 2008-08-31 13:12:48

Artezz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: Strona - zamówienie i logo - wszelkie uwagi!!!

a wiec...dostaliśmy rysunki LOGA. mi się najbardziej podoba na rysunku nr5. tylko że trzeba powiedzieć rysownikowi żeby wyprostował te linie bo tak to jest rzeczywiście zbyt tribalowo (czy jakoś tak to sie pisze) i ja tak pomyślałem, że można by zrobic stronke na zasadzie że....wchodzimy na nią a tam na białym tle ten enblemat któy mi się podoba. ona zajmuje oczywiscie całą strone. i na kaźdym z rogów tego enblematu jak najedziemy myszką pojawia sie pod strona czyli BIO, GALLERY itd. oczywiście to się wiąze w zwykorzystaniem FLASHA...a takie strony mi się podobają bo idą z duchem czasu. fajnie by było jakby wewnątrz tego enblematu tego pierdoliniki ruszały się jak jakieś tryby a jak naciśnie się srodek przechodzim w dział...zespół. strona by była minimalistyczna ale ciekawa i elegancka bez zbębnych pierdół. czekam na kontroferte a nie że wam mój pomsył się nie podoba...bo tak to można się użerać ze stroną 5 lat. uważam że skoro chcemy logo to fajnie by było zrobić taką strone w której bedzie to głwówny element tej strony by potem to logo z nami się kojarzyło...bo inaczej to chuj wielki po chuj nam logo:P takie me zdanie i jak mówiłem jeśli ktoś ma coś do powiedzena na ten temat to niech już będa konkrety bo nie możemy się srać (zeprzeproszeniem) z ogólnikami:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl