Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-10-12 17:11:47

Ostry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 113
Punktów :   

Oda do Sikspałnderó

Zebrało mi się na wyrażenie opinii odnośnie kapeli . Niczym Leo Benchaker chciałbym napisać parę słów . Chciałem zajebiście podziękować, za fajny koncert wczoraj , może i po dupie nam dali tym werdyktem, ale jebać to. Wiadomo jak było. Ważne, że ludziom szczeny opadły, inne kapele mówiły, że po naszym gigu nic nie zdziałają, bo zabraliśmy publikę, no i że zrobiliśmy nie mały rozpierdol. O to chodzi.
Ogólnie chciałem jeszcze raz powiedzieć, że zajebiście się cieszę, że taki fajny zespół udało się skompletować. Po długich przejściach z innymi ludzmi . W sumie każdy z innej bajki jest, ale razem ma to jakiś sens. Wydaje mi się, że jeśli chcemy osiągnąć naprawdę mocny poziom powinniśmy zmienić parę rzeczy.
Najważniejsze wg mnie jest podejście do zespołu. Żeby każdy z osobna wiedział, że reszta na niego liczy i każde "zlanie" jakiegoś tematu odbija się na pozostałych członków. Działamy na wspólny cel, żeby sikspałnder był zajebisty w 100%. Nie jak fajne polskie bandy, tylko jak zajebiste kapele na światowym poziomie. Wydaje mi się, że oni są takimi samymi ludźmi jak my i wszystko jest możliwe. Trzeba w to wierzyć i jak najlepiej odgrywać swoją rolę w kapeli. Sukces jest możliwy tylko i wyłącznie poprzez zaangażowanie na maxa każdego z ekipy. Nie chodzi mi tu np. żeby wszyscy byli zaangażowani w byle jaki temat, tylko w to za co są odpowiedzialni. Skoro podjęliśmy się wspólnego grania, musimy polegać na sobie wzajemnie!
Inna sprawa, skoro chcemy być traktowani poważnie i profesjonalnie, musimy sami być profesjonalni i zajebiści w tym co robimy. I tu w tym miejscu chciałbym "wytknąć" każdemu "braki" jakie zauważyłem, które fajnie jakby wyeliminować. ) Oczywiście mogę się mylić... ale to moja opinia
1. Filip - Niewątpliwie w chuj się wyrobiłeś. W porównaniu z tym co na początku pokazywałeś, teraz jest niebo a ziemia. Masz zajebiste możliwości wokalne, ale bardzo je lekceważysz. Sam growl jest czad, dodałbym czasem screamu, bo urozmaicanie jest zajebiste. No i czyste wokale. Barwę masz jak dla mnie (i nie tylko) MEGA, ale fałszujesz czasem w hui. Pamiętam jak kiedyś Ci zaproponowałem, żebyś wział chociaż kilka lekcji śpiewu. Nauczyłbyś się podstaw, a resztę sam rozwinął. Oczywiście powiedziałeś, że pomocy Ci nie potrzeba, bo samemu można też te techniki pojąć. No i wiadomo na czym się skończyło.. Dałem Ci też to DVD, które pewnie zarosło kurzem... O wiele łatwiej Ci będzie grać koncerty bez stresu, jeśli podszkolisz ten czysty wokal... To w sumie tyle. Jeśli chodzi o pomysły, to większość z nich masz zajebiste, szkoda tylko, ze podczas nagrywek zmieniasz je troche No, ale ok.
2. Jaro - 2 rzeczy . Żebyś się w końcu zebrał i doprowadził do porządku ten sprzęt. Żeby to w końcu zaczęło napierdalać. Spotkaj się z juniorem i obczaj jak ma ustawiony sprzęt. Zobaczysz o jaki sound mi chodzi... Co do techniki gry, jak dla mnie poważnym minusem jest ta niedokładność podczas grania. Pewnie też dlatego, że nigdy nie grałeś podobnych patentów. To jest zajebiście ważne, bo to jeden z powodów braku selektywności w riffach.
3. Klucha - Poświęć chwilę, żeby ustawić Lexicona, bo cały czas jest zagadka czy zagra czy nie zagra . Skompletuj sobie te graty (gitary) tak, żeby były dopasowane do nas, a GAS zostaw na przyszłość kiedy będziemy zarabiać miliony .
No i sprawa grania, żebyś ciut więcej przyłożył się do zaległych rzeczy. Np solówki do Szatana, którą robisz prawie rok..
4. Wader - Jedyny minus jaki zauważyłem to zmiany tempa. Jeśli możesz to zadbaj o to, żeby grać jednak z tym metronomem
5. Ja - Wiem, że wkurwiające jest moje wypierdalające w kosmos korki - trafo. Ale spróbuje jeszcze jednego sposobu, bo wydaje mi się, że wiem gdzie jest problem... no i troche mnie to wkurwiło, że jak wczoraj grałem i dawałem czadu miałem problemu z selektywnym graniem. Musze nad tym popracować... jeśli ktoś ma jakieś "ale" do mnie proszę pisać

Wiem, że chujowo się czyta jakąś "krytyke" na swój temat, ale nie mam na celu dogryźć Wam czy coś w tym stylu. Absolutnie nie! Wiem, że te rzeczy, które wypisałem, są do naprawienia. Nie mniej jednak czas zapierdala okrutnie i fajnie jakby każdy się spiął i dokręcił śrubkę Oł je

Możecie się śmiać, że takie wypociny jebnąłem, ale zajebiście mi zależy na tej kapeli i chciałbym, żebysmy byli mega bandem, w miare naszych możliwości. Dlatego trzeba sobie wskazywać błędy I JE ELIMINOWAĆ!!!! Sorry, za błędy w ortografii i składni ale jebie mnie to bo pisałem szybko:)

Jeszcze raz chciałem podziękować za fajny koncert Dobra ekipa z nas!

Offline

 

#2 2008-10-12 22:24:19

spaślak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 54
Punktów :   

Re: Oda do Sikspałnderó

dołączam się do podziekowań, z taką ekipą jeszcze nie grałem! Sprzęt naprawię w miare możliwości finansowych, które teraz są znikome. Cos wymyślę.

Offline

 

#3 2008-10-13 09:05:18

Artezz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: Oda do Sikspałnderó

no ja też zbieram na sprzet powoli....teraz sobie kupie statywy....a następne dwie wypłąty pójdą na werbel, chyba że znajde jakąś fajną oferte garów no i musze liczyć na spadek dolara:(
co do wywodu to zgadzam się..,narazie nic nie dodaje ale też nic nie ujmuję:P

Offline

 

#4 2008-10-24 15:10:43

El_Filipo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 58
Punktów :   

Re: Oda do Sikspałnderó

Podobno dobrze sie o nas mowi!

Taaaaaaaaaaaaaaaa!


!370H55A 0773H

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl