Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-03-14 22:23:43

Ostry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 113
Punktów :   

Zakres obowiązków

- Aktualizacja strony - Ostry (newsy, dodawanie koncertów, dodawanie zdjęć etc.)
- Aktualizacja myspace.com - Wader(newsy), Filip (tłumaczenie), Ostry (edycja)
- Facebook, last.fm i inne - Wader(newsy), Filip (tłumaczenie),
- Rozmowy ze sponsorami - Każdy, kto ma na to ochotę. Mam pismo, które mogę każdemu wysłać i możecie się posługiwać jednym schematem.
- Obróbka zdjęć - Jaro
- Obróbka filmów - Filip + Kluska
- Załatwianie busa - Jaro
- Sprawy techniczne - Kluska
- Komponowanie numerów - Ostry + każdy, kto czuje taką potrzebę. Gracie wystarczająco długo, żeby myśleć kreatywnie. Wyobraźnia powinna być u Was wystarczająco wyrobiona na robienie metalowej muzy . Jeśli oczywiście nie czujecie się wystarczająco pewnie w temacie, wysyłajcie chociaż sugestie, krótkie riffy, propozycje, cokolwiek, dzięki czemu będzie więcej numerów. Lubię mięć chociaż jakąś wskazówkę. Ja mam włączony katalizator na chujozę, ale nie zrażajcie się tym . Sztuką jest się podnieść po każdej porażce !
_____________________________________________________________________________________________________________

We wszystkich kwestia służę pomocą. Jeśli będziemy działać wspólnie, będzie szło sprawniej. Nie powinniśmy używać stwierdzeń typu: "nie wiem", "nie umiem" po to są google i tutoriale na youtube, żeby się dowiedzieć jak coś zrobić! . Jak już rzeczywiście czegoś nie wiecie, to spytajcie się, lepsze to niż odpuszczenie. Nie olewajcie tematów zespołowych, zwróci nam się to jeśli będziemy poważnie do nich podchodzić.

Ale podstawą jest ćwiczenie techniki. Pamiętajcie, żeby nie traktować swojej pozycji w kapeli jako "ciepłej posadki" - jesteście w środku bandu, więc możecie się wygodnie położyć i nic więcej nie robić. Z takim podejściem to do dymisji można się już podać. Ćwiczcie kiedy tylko możecie, musimy się ciągle rozwijać, bo wiadomo, kto stoi w miejscu ten się cofa. Trzeba wskoczyć półkę wyżej, a najlepiej dwie półki, żeby ludzie nas nie traktowali jako jedną ze zwykłych wrocławskich kapel. Ja nie spocznę dopóki tak się nie stanie! Ale sam nie dam rady. Liczę na Was! Jeśli macie jakieś uwagi co do obowiązków lub jeśli chcecie coś dodać, dajcie znać updateuje się.

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl