Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-10-15 09:02:07

Artezz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 68
Punktów :   

studio78

słuchajcie, skoro termiin wyjazdu na nagrywaine tego darmowego numeru 1 grudnia wypada z powodu wyjazdu filipa, który musi spłacić kredyt który zaciągnał aby spałcić mieszkanie które kupił, to trzeba się zastanowić kiedy do tego studia pojedziemy... czyli na to wychodzi że styczeń...tak?? czyli o styczeń mam się pytać??

Offline

 

#2 2008-10-15 10:45:25

Ostry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 113
Punktów :   

Re: studio78

Mi obojętne... znając nasze możliwości organizacyjne i tak z tego nic nie wyjdzie. Jeśli w ogóle, to ja bym dalej się zastanowił nad tym, czy nie nagrać 3 kawałków. Zaaranżować to tak, żebyśmy zapłacili za 2 pozostałe. Bo po jednym kawałku nic nie ma. Ale to jest tylko moja propozycja.

Offline

 

#3 2008-10-15 15:24:01

Artezz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: studio78

no ale tak jak już mówiłem... bedzie to nadużywanie z naszej strony ich "życzliwości" (nie wiem jak to nazwać) powiedzieli jeden numer to jeden numer... jeżeli chcemy 3 to bedziemy musieli zapłacić za 3...przecież on nagra nam ten numer ale to jest na zasadzie....zobaczcie jak się u nas pracuje na czym się pracuje jak się nagrywa a przecież nie bedzie nad tym siedział i obrabiał bo przecież to jest dla niego przynajmniej 500zł robocizny...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl